درآمد جدید هر سهم "خپارس" بعد از افزایش سرمایه ۲۳۷ درصدی
شرکت پارس خودرو ضمن اعمال افزایش سرمایه ۲۳۷ درصدی از دو محل ، درآمد هر سهم را با سرمایه جدید و ۲ هزار و ۲۷۷ میلیارد تومانی را پیش بینی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت پارس خودرو بعد از دریافت مجوز سازمان بورس ، اقدام به برگزاری مجمع فوق العاده کرد و طی آن سرمایه بیش از 677 میلیارد تومانی را (از دو محل هزار و 178 میلیارد تومانی مطالبات سهامداران و آورده نقدی و 416.5 میلیارد تومانی سود انباشته ) به بیش از 2 هزار و 277 میلیارد تومان رساند.

ازامروز ه مدت ۵ روز کاری در بورس انجام می شود:
پذیره نویسی صندوق امین یکم فردا با سود ۲۰ درصدی و قیمت ۱۰۰۰ تومانی
پذیره نویسی صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله امین یکم فردا با سود ۲۰ درصدی و قیمت ۱۰۰۰ تومانی ، از امروز به مدت ۵ روز در بورس انجام می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی درج نماد صندوق سرمایه‌گذاری قابل‌معامله امین یکم فردا از دوم آذر با نماد "امین یکم" (AMIN YEKOM) در فهرست نرخ‌های بازار صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس ، پذیره نویسی 99 میلیون واحد این صندوق، از امروز به مدت 5 روز در بورس انجام می شود.

براساس این گزارش، این صندوق با پیش بینی سود روزشمار 20 درصدی سالانه، دارای امکان تقسیم سود ماهانه و خرید و فروش از کارگزاران بورس و معاملات آنلاین است.

حداقل سرمایه این صندوق 10 میلیارد تومان و قیمت هر واحد آن 1000 تومان و بدون محدودیت سقف خرید است .

همچنین ارکان صندوق امین یکم فردا شامل شرکت های تامین سرمایه امین و کارگزاری امین آوید به عنوان موسس، مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی به عنوان متولی و تامین سرمایه امین به عنوان بازارگردان هستند.

ادامه مطلب
منبع : سهمایه - بورس و سهام و سرمایه‌گذاری
برچسب ها : بورس ,امین ,سرمایه ,صندوق ,میلیارد ,تومانی ,میلیارد تومانی ,بورس انجام ,افزایش سرمایه ,صندوق سرمایه‌گذاری ,قیمت ۱۰۰۰